Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 17.06.2019 - 23.06.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 17 по 23 червня 2019 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Увага!

У зв'язку із стихійним лихом – смерчем, який 16 травня пронісся територією нашого району, триває збір коштів для постраждалих від буревію. Посильну фінансову допомогу можна перерахувати на благодійний рахунок р/р 31556367244680 МФО 820172 ЄДРПО 04344009 Код Доходу 25020200 «Для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок стихійного лиха жителям Пилиповицької сільської ради».
Просимо всіх небайдужих долучитися.

Друк

Наявність лікарських засобів та виробів медичного призначення по КНП « ЦПМСД Новоград-Волинського району», станом на 18.06.2019рік

.

Інформація  про залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закупаються за кошти державного та місцевого бюджетів, згідно з пунктом 4 протоколу наради від 25 червня 2018 року стосовно забезпечення громадян лікарськими засобами та медичними виробами, а також реформування первинної ланки надання медичної допомоги реєстраційний номер №27273/0/1-18 від 05.07.2018 р.

Друк

Шановні краяни

.

 Наш мудрий народ  з давніх-давен у  години радості й випробувань  знаходив  розраду і надію у вірі.

Друк

На Житомирщині стартувала нова інформаційна кампанія «Я маю право бути присяжним»

.

  Міністерство юстиції України спільно з Державною судовою адміністрацією України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочало правопросвітницьку кампанію «Я маю право бути присяжним».

Друк

Як тимчасово поїхати з дитиною за кордон, - роз’яснює Міністр юстиції

.

 Шановний Павле Дмитровичу, вітаю! Розпочались літні канікули, і ми з дитиною хочемо поїхати за кордон на відпочинок, однак  колишній чоловік  відмовляється надати нотаріальну згоду, хоча ми давно розлучені, і донька за рішенням суду проживає зі мною. Підкажіть, будь ласка, як мені бути?

Світлана Попова

Друк

Святкування Дня медичного працівника

.

Перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко, а також заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович привітали працівників медичної галузі з прийдешнім професійним святом.

Друк

Всесвітній день донора

.

Сьогодні в переддень Дня донора, в актовій залі медичного коледжу відзначили та подякували усім, хто долучається до цієї почесної місії.