Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 18.02.2019 - 24.02.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 18 по 24 лютого 2019 року 

Детальніше...

Останнє оголошення

«ТЕЛЕФОН ДОВІРИ»

Шановні жителі району! У п'ятницю 1 березня за тел.: 5-25-05 з 9.00 до 10.00 год. працюватиме «Телефон довіри» районної державної адміністрації. На усі ваші запитання відповість начальник служби у справах дітей Бойко Володимир Федосійович.

Друк

Якою є процедура усиновлення, - роз’яснює Міністр юстиції

.

Доброго дня! Ми з дружиною виховали двох дітей, нині вони вже дорослі і живуть окремо, але нам хочеться подарувати любов та тепло дитині з дитячого будинку. В Інтернеті міститься багато різної інформації, однак немає розуміння, що за чим робити, куди звертатися та які документи необхідно зібрати? Буду вдячний за поради.
З повагою Сергій Стеценко

Друк

«Вона в віки майбутні йти повинна»

.

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Даниленко взяла участь у літературних Лесиних читаннях «Вона в віки майбутні йти повинна» приурочених 148-річчю від дня народження Лесі Українки.

Друк

Впровадження надання субсидій у грошовій формі

.

19.02.2019 року в управлінні праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської райдержадміністрації проведено нараду з представниками АТ «Ощадбанк», Пенсійного фонду України та та ПАТ «Укрпошта» щодо виплати субсидій населенню району та проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з даного питання.