Друк

Новоград-Волинське міськрайонне управління юстиції повідомляє

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про об’єднання громадян" зміни до статутних документів зареєстрованих об’єднань громадян підлягають обов’язковій реєстрації.

Новоград-Волинське міськрайонне управління юстиції повідомляє, що під час планових перевірок громадських організацій щодо додержання ними статутних документів, зокрема,  Новоград-Волинської районної громадської організації «Українська соціал-демократична молодь», Демократичного Союзу власників земельних та майнових паїв Новоград-Волинського району, Молодіжного парламенту Новоград-Волинського району та Новоград-Волинської районної організації Фан-Клубу ФК «Динамо» (Київ) «Барси Звягеля», не виявлено їх за місцезнаходженням, яке зазначене в реєстраційних документах.


Громадські організації Новоград-Волинського району про зміни, що відбулися в статутних документах об’єднання громадян, зокрема, про його місцезнаходження та  які фактично припинили свою діяльність, просимо повідомити міськрайонне управління юстиції в установленому порядку.

    У зв’язку з вищевикладеним управління юстиції просить керівників громадських організацій з’явитись за адресою : вул.Житомирська, 31 
м. Новоград-Волинський для уточнення відомостей про дані громадські організації.

Начальник управління                                                       І.О.Бармак