Друк

21 листопада – День працівників сільського господарства

Шановні трудівники села ! Славні хлібороби Новоград-Волинщини!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік!

Встановлене Указом Президента України це свято є всенародним, оскільки від Вашої повсякденної і напруженої праці залежить здоров’я жителів нашого краю, добробут нинішнього та майбутнього поколінь. 

Незважаючи на надзвичайно складні погодні умови нинішнього року, аграрії новоград-волинщини засвідчили, що завдяки своїй любові до землі, виключній працелюбності, знанням і природній мудрості, наше село має високу життєздатність.

Низький уклін всім Вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі! Честь і слава Вашим працьовитим рукам!
Без зла і нарікань наш славний трудівник поступово стає в повний зріст господарем своєї землі, з віковічними традиціями і вірою в добро, справедливість та краще майбутнє.

         Нехай і в подальшому колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, нехай втілюються в життя Ваші плани, замисли і надії на радість Вашим родинам, на благо розквіту і покращенню добробуту українського народу.

Голова районної державної адміністрації                                Леонід Мартинюк
Голова районної ради                                                                   Франц Весельський