Друк

ІІ етап ХІ Міжнародногоконкурсу з української мови ім.Петра Яцика

20 листопада 2010 року на базі Новоград-Волинського НВК «Гімназія імені Лесі Українки - школа І ступеня » відбувся ІІ (районний) етап ХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, учасниками якого стали 196 учнів 3-11 класів зі шкіл району, про це повідомляє офіційний Веб-сайт відділу освіти райдержадміністрації. 


 

Конкурс за традицією розпочався з урочистого відкриття, що підкреслило велике значення рідної мови у житті людини. Учасників конкурсу привітали шановні гості: начальник відділу освіти О.А.Антипчук, директор Новоград-Волинського НВК «Гімназія імені Лесі Українки - школа І ступеня » Ю.А.Рошка. 
На конкурс були також запрошені начальник служби у справах сім’ї, молоді та спорту В.І.Дейнека, завідуюча районним методичним центром О.П.Сікора, журналісти газети «Новоград-Волинські новини».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Під час урочистої частини власні поезії прочитав учень 4 класу Киківської ЗОШ Матвійчук Артем, до учасників конкурсу з поетичними рядками звернулася вчителька української мови та літератури Барвинівської ЗОШ Т.М.Косяк.

Урочисте відкриття продовжила практична частина конкурсу, під час якої учні продемонстрували свої знання з української мови.

Журі визнало переможцями ІІ (районного) етапу ХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика таких учнів:

3 клас (15 учасників)
І місце – Семенюк Анну (Ярунська ЗОШ) – 33 б.
ІІ місце – Скрипнюк Лесю (Киківська ЗОШ) – 30 б.
ІІІ місце – Котвицького Євгена (Наталівська ЗОШ) – 29 б.
                Карпінську Тетяну (Суслівська ЗОШ) – 29 б.


4 клас (20 учасників)
І місце – Гаєвця Максима (Пилиповицька ЗОШ) – 36 б.
ІІ місце – Данилюк Анну (Ярунська ЗОШ) – 35,5 б.
ІІІ місце – Осінська Вікторію (Наталівський НВК) – 35 б.

5 клас (20 учасників)
І місце – Захарчук Наталію – (Городницька ЗОШ) – 24 б.
ІІ місце – Радзивіл Іванну – (Яворівська ЗОШ) – 20 б.
ІІІ місце – Іллюк Віту - (Середньодеражнянська ЗОШ) – 19 б.

6 клас (29 учасників)
І місце – Остапчук Тетяну – (Городницька ЗОШ) – 23,5 б.
ІІ місце – Редьку Діану – (Суховільська ЗОШ) – 23 б.
ІІІ місце – Степанюк Руслану – (Стрієвська ЗОШ) – 22,5 б.

7 клас (42 учасники)
І місце – Карпенко Вікторію – (Ярунська ЗОШ) – 28 б.
ІІ місце – Мельник Анастасію – (Броницькогутянська ЗОШ) – 25,5 б.
ІІІ місце – Нехай Олену – (Колодянська ЗОШ) – 25 б.

8 клас (25 учасників)
І місце – Вертецьку Богдану - (Броницькогутянська ЗОШ) – 23,5 б.
ІІ місце – Козлову Катерину – (Анастасівська ЗОШ) – 23 б. 
ІІІ місце – Дзюбчук Катерину – (Несолонська ЗОШ) – 22,5 б.

9 клас (22 учасники)
І місце – Волковську Ірину – (Городницька ЗОШ) – 30,5 б.
ІІ місце – Соловей Вікторію – (Ярунська ЗОШ) - 27,5 б.
ІІІ місце – Макарчук Сніжану – (Жолобненська ЗОШ) – 25 б.

10 клас (11 учасників)
І місце – Шинкарук Інну – (Колодянська ЗОШ) – 28,5 б.
ІІ місце – Шостак Ірину – (Чижівська ЗОШ) – 28 б.
ІІІ місце – Ратушинську Марину – (Слободороманівське ЗНВО)– 27,5 б.

11 клас (12 учасників)
І місце – Юхимчук Юлію – (Гульська ЗОШ) – 26 б.
ІІ місце – Щербакову Вікторію (Чижівська ЗОШ) – 23 б.
ІІІ місце – Дейнеку Катерину – (Федорівська ЗОШ) – 19 б.