Друк

На Новоград-Волинщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

.

Сьогодні, 20 лютого, вся Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Новоград-Волинщина також вшанувала своїх Героїв. Районні заходи, приурочені цьому пам'ятному дню розпочалися з покладання квітів до арки Небесній сотні та загиблим учасникам АТО, що у місті. Присутні, на чолі з керівниками району – першим заступником голови райдержадміністрації Наталією Даниленко та заступником голови районної ради Зінаїдою Ляхович, згадали події Революції Гідності та вшанували світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.
Після чого у Будинку культури с.Ярунь відбувся районний захід приурочений черговій річниці трагічної загибелі Небесної Сотні. Серед численних присутніх керівництво району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, учнівська та студентська молодь, жителі району. Спогадами про учасників Революції гідності, про події які у лютому 2014 року відбувалися у самісінькому серці нашої держави було розпочато пам'ятний захід. Після чого до присутніх звернулись представники районної влади. У своїх промовах кожен зазначив, що сьогодні для кожного з нас є святим обов'язком гідно вшанувати справжніх Героїв. Героїв, які ціною власного життя відстоював наші права, свободу та гідність. Ми повинні пам'ятати і не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, щоб у майбутньому більше ніколи не допустити колишніх помилок. Слова безмежної подяки та шани до всіх тих, хто віддав своє життя за європейське майбутнє України, тих, хто пішли на свідому самопожертву заради побудови демократичної держави протягом усього заходу лунали зі сцени Будинку культури. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.
По завершенню пам'ятного заходу, керівництво району вшанувало світлу пам'ять нашого земляка, героя Небесної Сотні Олександра Балюка покладанням квітів до його могили на кладовищі в селі Пилиповичі.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

joomlamodniyportal.ru